Tagi

,

Dziś moje serce wypełnia wdzięczność😀. Dziękuję za tylu wspaniałych kapłanów, których Bóg postawił na mojej drodze, którzy prowadzili mnie do Niego.
Przed moimi oczami pojawiają się twarze tych, którzy okazywali mi i moim bliskim serce. ❤️Kapłani, nie doskonali, ale przecież święci, bo szukający przede wszystkim Boga i Jego woli, kapłani o otwartych sercach, cierpliwie słuchający, wspierający modlitwą i dobrą radą, dzielący się swoim czasem, także po to, by po prostu pobyć z ludźmi podczas wycieczek, spacerów, wypadów do pizzerii, jazdy na rowerze…Tyle przeróżnych wspomnień…🚲🚉🤾‍♂️ Niektórym nie miałam okazji powiedzieć, ile dobra zadziało się w moim życiu dzięki ich posłudze. Z wdzięcznością modlę się za nich, by trwali wiernie w swoim powołaniu. Modlę się, by nie zabrakło dobrych kapłanów, by moje dzieci mogły doświadczać ich otwartych serc i dzięki temu zbliżać się do serca Boga.
W moich książkach pojawia się ksiądz Paweł, zasłuchany w Boga, otwarty i wspierający ludzi; dzięki niemu też dzieje się wiele dobra. Dodam, że jego postać powstała na bazie moich własnych doświadczeń i spotykanych kapłanów.❤️
Wszystkim Kapłanom życzę dziś najwyższych lotów i ogarniam modlitwą✈️